Laminátové podlahy

EGGER 2015-17

EGGER 2015-17

Laminátové podlahy EGGER 2015-17 představené pod mottem Always up to date kombinují aktuální oblíbené dekory s nejmodernějšími technologiemi a prvotřídním servisem.

Kolekce laminátových podlah EGGER obsahuje celkem 70 dekorů s osmi různými povrchy v pěti rozměrových formátech přizpůsobených nejrůznějším požadavkům zákazníků. Těžištěm nabídky jsou oblíbené dubové dekory v různých variantách, nechybí ale ani další populární dezény.

Technologie AQUA+

Vedle pestrosti nabídky jsou neméně důležité i technické vlastnosti a využití nejmodernějších poznatků a výrobních postupů. Jednou z letošních novinek laminátových podlah EGGER 2015-17 jsou podlahy s technologií AQUA+. Ty jsou odolné proti vlhkosti. Díky tomu mají optimální předpoklady pro pokládání v kuchyních, koupelnách nebo vstupních místnostech a chodbách. Tyto podlahy jsou pětkrát odolnější proti vodě než klasické laminátové podlahy a lze je dokonce čistit parním čističem. Vyhovují tak nejnovějšímu trendu vybavování vlastní koupelny ve stylu wellness. 

 

egger-aqua+

Technologie AQUA+

egger-aqua+koupelny

Vhodná pro použití v koupelně

egger-aqua+komercni

Vhodná pro komerční údržbu       

 

Povrchy

Do povrchové úpravy podlah z nové kolekce bylo investováno mnoho výzkumné práce, aby podlahy byly schopny naplnit poptávku po hodně autentické a dekoru perfektně odpovídající struktuře. U podlah EGGER 2015-17 nalezneme celkem 8 různých typů povrchové úpravy. Na pocit příjemné povrchy Authentic, Barrique, Vintage a Grand Canyon patří do protiskluzové třídy R10 a nabízejí zákazníkům bezpečnost, komfort, pohodlnou chůzi a jednoduché čištění.

 

Authentic

AUTHENTIC
autentický matový vzhled a pocit

Barrique

BARRIQUE
Dojem skutečného dřeva

Ceramic

CERAMIC
Vzhled keramiky

Grand Canyon

GRAND CANYON
Starý a hluboce kartáčovaný

Přírodní pór

PŘÍRODNÍ PÓR
Kresba skutečného dřeva

Olej

OLEJ
Přírodní vzhled olejovaného dřeva

Vintage

VINTAGE
Věrohodné hrubé opracování

Rustic

RUSTIC
Dojem kartáčovaného dřeva

 
Formáty

Laminátové podlahy EGGER 2015-17 nabízejí 5 formátů včetně nového, dlouhého prkna.

 

 

Classic
CLASSIC
1292 x 192 mm, 1291 x 193 mm
 
Medium
MEDIUM
1291 x 135 mm
 
Large
LARGE
1291 x 246 mm
 
Kingsize
KINGSIZE
1291 x 327 mm
 
Long
LONG *novinka*
2052 x 248 mm
 

Ještě jednodušší pokládka

Nová kolekce laminátových podlah potěší i pokladače - její položení je totiž ještě jednodušší díky patentovanému zámkovému systému pokládky UNIFIT. 

Ekologie

egger-ekosignsEGGER si uvědomuje svou společenskou zodpovědnost a bere potřebu trvale udržitelné výroby ohleduplné k životnímu prostředí velmi vážně. Dřevo je pro výrobu podlah nejdůležitějším přírodním materiálem a jen díky šetrnému využití tohoto obnovitelného ale citlivého přírodního zdroje jej bude možné uchovat i pro příští generace.

egger-eko
Uzavřený koloběh od stromu k finálnímu produktu