Vinylové podlahy

 
 

VINYLOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY - VINYLOVÉ ZÁMKOVÉ PODLAHY

Vinylové plovoucí podlahy Ecoline, Proline a Expona Domestic Click nabízíme v provedení celoplastové plovoucí podlahy, nebo jako vinylovou plovoucí podlahu na HDF.

 

ECOLINE AQUA CLICK - vinylové podlahy na kompozitní desce bez ftalátů

 
Ecoline Aqua Click - vinylové podlahy na kompozitní desce bez ftalátů

Ecoline Aqua Click je zámková vinylová podlaha na kompozitní desce, která zaručuje vyšší pevnost spoje oproti konkurenčním celoplastovým vinylovým podlahám. Její vyšší tuhost je výhodou i v souvislosti s kvalitou připravenosti podkladů. Podlaha je vyráběna bez použití ftalátů a je určená pro bytový segment a komerční střední zátěže. Během letošního roku bude kolekce rozšířena o další atraktivní vzory.

 

PROLINE AQUA CLICK - vinylové podlahy na kompozitní desce bez ftalátů

 
Proline Aqua Click - vinylové podlahy na kompozitní desce bez ftalátů

Proline Aqua Click je zámková vinylová podlaha na kompozitní desce, která zaručuje vyšší pevnost spoje oproti konkurenčním celoplastovým vinylovým podlahám. Její vyšší tuhost je výhodou i v souvislosti s kvalitou připravenosti podkladů. Podlaha je vyráběna bez použití ftalátů a je určená pro bytový segment a komerční střední zátěže.

SIMPLAY ACOUSTIC CLIC - vinylová podlaha na kompozitu bez ftalátů

 

Vinylové zámkové podlahy na kompozitní desce Simplay Acoustic Clic jsou novinou letošního podzimu 2014.

Simplay Acoustic Clic je vyrobený ekologicky bez použití ftalátů a s použitím bio-plastifikátorů.

Kompozitní deska zajišťuje excelentní pevnost zámkového spoje Uniclic, útlum hluku 20 dB je zajištěn zvukovou izolační podložkou, která je již součástí podlahoviny.

Simplay Acoustic Clic je podlahovina vhodná na podlahové topení, je 100% voděodolná.

 

VINYLOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY CELOPLASTOVÉ 

 

Vinylové celoplastové plovoucí podlahy jsou zvlášť vhodné pro podlahové topení. Vinylové plovoucí podlahy na kompozitní desce zároveň poskytují nejstabilnější konstrukci na trhu.

VINYLOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY NA HDF DESCE S KORKEM

 

Vinylové plovoucí podlahy (zámkové) na HDF desce s akustickou korkovou podložkou

poskytují vysoký útlum hluku, ca. 14 dB a příjemný teplý omak a komfort při došlapu. Konstrukce podlahy je německé konstrukce. Tzn. mezi vrstvou vinylové podlahy a nosnou deskou není korková mezivrstva, která se používá u portugalské konstrukce. Ta může způsobit vznik spár z důvodu rozdílné roztažnosti jednotlivých vrstev ovlivněných rozměrovými změnami z důvodu změny relativní vlhkosti vzduchu. Zároveň je náchylnější na vznik trvalých otlaků a deformací vinylové vrstvy podlahy.

Výhoda portugalské konstrukce - lepší akustika ca. 1-2 dB je vykoupena horšími mechanickými a estetickými parametry podlahy. Když vezmeme v úvahu, že cvičený člověk je schopen rozpoznat rozdíl na hranici ca. 3-4 dB, je výhoda lepšího útlumu draze vykoupena.

 

ECOLINE / PROLINE CLICK - vinylové plovoucí podlahy na HDF desce bez ftalátů

 
Ecoline Click - vinylové plovoucí podlahy na HDF desce bez ftalátů

Ecoline Click je plovoucí vinylová podlaha na HDF desce, která poskytuje útlum hluku 14 dB. Konstrukce je německého typu, která poskytuje oproti portugalské konstrukci větší stabilitu horní vrstvy a větší odolnost proti otlakům. Podlaha je vyráběna bez použití ftalátů a je určená pro bytový segment a komerční střední zátěže. Během letošního roku bude kolekce rozšířena o další atraktivní vzory.

 

SIMPLAY CLIC 10 - vinylové plovoucí podlahy na HDF desce bez ftalátů