Vinylové podlahy

 
 

VINYLOVÉ  PODLAHY 

Dopřejte si vysoký komfort vinylových podlah. Luxusní vinylové dílce s designem dřeva, kamene, betonu nebo grafických motivů jsou vysoce odolné, mají dlouhou životnost a nejpřísnější emisními certifikáty. Mít doma zdravé vnitřní klima je snadné.

 

LEPENÁ VINYLOVÁ PODLAHA

 

Vysoce odolné lepené vinylové podlahy jsou příjemné při chůzi, rozměrově stabilní a ideální na podlahové topení. Kolekce lepené vinylové podlahy jsou bez ftalátů, formaldehydu a těžkých kovů a získaly nejpřísnější emisní certifikáty.

Objednejte si vinylové podlahy od profesionálů! Kvalitní a zdravotně nezávadné vinylové podlahy od německých a švýcarských výrobců mají řešení pro každý interiér.

100% voděodolná, vhodná na podlahové topení, bezpečná

 

Expona Domestic

Lepené vinylové podlahy Expona Domestic patří mezi jedničku na evropském trhu, jak z pohledu kvality, tak ceny. Mezi 50 dekory najdete autentické dřevo, dlažbu, kámen, beton nebo grafické motivy. Vinylová podlaha neobsahuje ftaláty, formaldehyd a je vyrobena na bázi bio-plastifikátorů. Splňuje nejpřísnější emisní kritéria a je držitelem certifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD.

 

Projectline

Vinylová podlaha Projectline v široké škále dekorů – vybírejte ze dřeva, betonu nebo cementu v mnoha barvách s povrchovou úpravou MATT PUR. Vinylová lepená podlaha vhodná pro vysokou zátěž.

Nejpřísnější emisní certifikát Indoor Air Comfort Gold je zárukou, že neobsahuje ftaláty ani jiné škodliviny.

 

Conceptline

Vinylová podlaha lepená Conceptline - stálice na českém trhu.
Široká škála dekorů dřeva a kamene s autentickou povrchovou strukturou v různých barvách od hnědé až po oblíbenou šedou.
Lepená vinylová podlaha Conceptline neobsahuje ftaláty ani formaldehyd, je držitelem nejpřísnějšího certifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD.

 

 

 

 

VINYLOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY CELOPLASTOVÉ 

 

Vinylové celoplastové plovoucí podlahy jsou zvlášť vhodné pro podlahové topení. Vinylové plovoucí podlahy na kompozitní desce zároveň poskytují nejstabilnější konstrukci na trhu.

 

Vinylová plovoucí podlaha

 

Zdravotně nezávadné vinylové plovoucí podlahy, neboli vinylové podlahy click, s emisními certifikáty Greenguard Gold nebo Indoor Air Comfort Gold. Podlahy bez ftalátů a jiných škodlivin pro zdravé vnitřní klima.